Voor het KVGO gaat een door de Ledenraad benoemde werkgeversdelegatie, samen met de eerste onderhandelaar, de belangen van de werkgevers behartigen tijdens de komende cao-onderhandelingen. De werkgeversdelegatie heeft Marcel de Rooy van AWVN bereid gevonden om ook dit keer de onderhandelingen te begeleiden als eerste onderhandelaar, namens het KVGO. Marcel heeft vele jaren ervaring met onderhandelingen in uiteenlopende branches en organisaties.
Graag stelt Marcel zich aan jou voor. Op 14 oktober 2025, van 14.00 tot 15.30 uur in De Soester Duinen te Soest organiseren we hiervoor een bijeenkomst. Tijdens deze bijeenkomst zal Marcel, samen met de werkgeversdelegatie, ook de voorstellen voor de nieuwe cao met je bespreken en vragen we de Ledenraad officieel om instemming met de te volgen koers.
Inschrijven:
Alle KVGO leden hebben inmiddels een uitnodiging ontvangen. Meld je bij voorkeur via die uitnodiging aan. Mocht je geen uitnodiging hebben ontvangen dan kun je een mail sturen aan evenementen@kvgo.nl o.v.v. “Bijeenkomst werkgeversvoorstellen en bepalen cao-mandaat op 14 oktober”.
Mocht je een vraag hebben over het cao-onderhandelingsproces, kun je ons natuurlijk altijd bellen of mailen. Bekijk gerust ook even de animatie KVGO animatie cao onderhandelingsproces. Wellicht dat deze je al inzicht geeft in wáár we op dit moment staan in het proces en misschien geeft het zelfs al antwoord op je vraag!