Sla het menu over en ga direct naar de content van deze pagina.

Waar we vandaan komen, inspireert waar we naartoe gaan

Een inspirerende middag in het Apple Museum – exclusief geopend voor KVGO-leden en Businessclubpartners.

Voor veel grafische ondernemers begon de digitale revolutie met de Macintosh. Op maandag 22 september keren we terug naar die roots tijdens een bijzondere middag in het Apple Museum in Utrecht, dat speciaal voor het KVGO die middag exclusief de deuren opent. Een unieke kans om dit bijzondere museum buiten de reguliere openingstijden samen met KVGO-leden en Businessclubpartners te beleven.

Tijdens deze inspirerende middag neemt Ed Bindels, oprichter van Amac en initiatiefnemer van het Apple Museum, je mee in zijn ondernemersverhaal én de geschiedenis van Apple. Ontdek hoe innovatie, design en ondernemerschap hand in hand gingen en nog altijd de creatieve en grafische industrie inspireren.

Aansluitend krijg je een exclusieve rondleiding door het museum, waarbij je de bijzondere collectie van dichtbij ervaart. We sluiten de middag af met een gezellige netwerkborrel en een sfeervol streetfoodfestival.

Programma

🔹 15.00 – 15.30 uur | Ontvangst
🔹 15.30 – 16.00 uur | Inspiratiesessie door Ed Bindels (oprichter Amac/directeur Apple Museum)
🔹 16.00 – 17.15 uur | Exclusieve rondleiding door het Apple Museum
🔹 17.15 – 19.00 uur | Netwerkborrel & streetfoodfestival

Locatie

Apple Museum
Proostwetering 5d
3543 AB Utrecht

Ben jij erbij? Schrijf je dan hieronder in.

Event 22 september 2026

Naam(Vereist)
Lid van:(Vereist)
Tijdens het event worden foto's gemaakt. Mogen we foto's waar jij op staat gebruiken voor publicaties van het KVGO?(Vereist)