Tijdens ons lunchwebinar op 20 maart van 12.00 tot 12.45 laten we zien hoe je de ontwikkeling van je medewerkers kunt stimuleren. Zodat medewerkers regie nemen op hun loopbaan en gemotiveerd en trouw blijven aan je organisatie. Dan ben je als organisatie ook future proof. Na het webinar weet je welke stappen je zelf kunt zetten in jouw organisatie.
Waarom deelnemen?
• Praktische inzichten: Ontdek direct toepasbare manieren om de ontwikkeling van medewerkers in jouw organisatie een boost te geven.
• Subsidiemogelijkheden: Leer hoe je gebruik kunt maken van sector subsidies om leren & ontwikkeling te stimuleren.
• Korte en krachtige sessie: In slechts 45 minuten ben je weer up-to-date.
Sluit aan bij dit lunchwebinar en ontdek hoe jij jouw organisatie kunt versterken!
Wanneer: Donderdag 20 maart
Tijd: van 12.00 tot 12.45 uur
Door wie: Ciska Pittie, senior trainer en coach bij GOC
Alle KVGO leden hebben inmiddels een uitnodiging voor dit webinar ontvangen. Meld je bij voorkeur aan via de bekende blauwe aanmeldknop in die uitnodiging. Mocht je geen uitnodiging hebben ontvangen dan kun je ook een mail sturen aan evenementen@kvgo.nl. Geef in de onderwerpregel aub ‘Webinar Future proof organisatie’ aan. We hopen je op 20 maart te zien, online!