Sla het menu over en ga direct naar de content van deze pagina.

RI&E Grafimedia aantrekkelijker, Equivalence, Hexspoor en Fraudehelpdesk gestopt

In 2018 zette het KVGO lijnen uit richting de toekomst. Een van de vragen die de strategische heroriëntatie onderbouwden was die naar de Ledenvoordelen. Op basis van de uitkomsten is een aantal Ledenvoordelen aangepast of geschrapt.

In juli dit jaar is de tariefstructuur van de RI&E Grafimedia voor de licenties aangepast. Dit Ledenvoordeel gaat financieel gezien voor bedrijven vanaf elf medewerkers nog meer opleveren tot wel 2.000 euro bij bedrijven vanaf 101 medewerkers. Klik hier voor meer informatie.

Nadat eerder besloten was de overeenkomsten met Initial en met TNT Express niet voort te zetten, zijn per 1 januari 2019 de contracten met Equivalence, Hexspoor partnerprogramma en de Fraudehelpdesk niet verlengd.

Klik hier voor alle ledenvoordelen.