Sla het menu over en ga direct naar de content van deze pagina.

Terugblik op cao-bijeenkomst KVGO. Goede opkomst en duidelijke koers voor cao-onderhandelingen.

Op dinsdag 14 oktober kwamen KVGO-leden bijeen in De Soester Duinen voor een belangrijke bijeenkomst in aanloop naar de nieuwe Grafimedia cao. Met een goede opkomst en betrokkenheid vanuit de leden, werd het een waardevolle middag vol informatie en dialoog.

Dick Naafs, voorzitter van het KVGO, opende de bijeenkomst en benadrukte het belang van een gezamenlijke koers. Marcel de Rooy van AWVN gaf een heldere presentatie over de diverse cao’s in Nederland en ging specifiek in op de situatie binnen de grafimedia sector. Marcel is door het KVGO opnieuw gevraagd als eerste onderhandelaar en zal de werkgeversdelegatie begeleiden tijdens het onderhandelingsproces.

Tijdens de bijeenkomst werd het mandaat voor de onderhandelingen besproken en bevestigd. Daarmee is de werkgeversdelegatie, benoemd door de Ledenraad, klaar om namens de KVGO-leden aan de slag te gaan. De huidige Grafimedia cao loopt af op 31 december 2025, en de voorbereidingen voor een nieuwe cao zijn inmiddels in volle gang. Op 28 oktober vindt het eerste overleg plaats tussen de werkgeversdelegatie en de vakbonden.

De bijeenkomst bood ruimte voor vragen, input en gesprekken tussen collega’s. De inbreng van leden is van grote waarde in dit proces. Samen werken we toe naar een cao die aansluit bij de wensen en behoeften van de sector in 2026.