Denk hierbij aan het uitnodigen van collega-ondernemers van je bedrijventerrein of ondernemersvereniging. Zoek contact met het ROC bij jou in de buurt en nodig ook scholieren uit van middelbare scholen in de regio. En vergeet natuurlijk familie en vrienden van medewerkers niet!
Of je nu een dag, middag, meerdere avonden of juist de zaterdag kiest, het is aan jou! Het platform Indruk.nu zorgt voor promotie en landelijke aandacht. En zo zorgen we samen voor meer bekendheid en interesse in (een loopbaan in) onze sector.
Doe jij ook mee?
Schrijf je dan in op www.weekvandegrafimedia.nl en ontvang een gratis ‘WeekvandeGrafimedia’ beachvlag! Op de website vind je een toolkit met handige tools zoals een draaiboek en promotiemiddelen voor het produceren van bijvoorbeeld raamposters, blocnotes, t-shirts en meer.